Praktyczne informacje

Tak, udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny!
Kongres odbywa się w Sosnowcu, a dokładnie w Zespole Szkół Muzycznych, Teatrze Zagłębia, Zagłębiowskiej Mediatece i w sali MUZA. Na kilka dni przed wydarzeniem otrzymasz od nas na email pełną rozpiskę.
Organizatorami kongresu jest Urząd Miasta Sosnowiec, Katowice i Górnośląsko–Zagłębiowska Metropolia.
W dniach 19 – 21 października dojazd do Sosnowca środkami Zarządu Transportu Metropolitalnego (autobusy, tramwaje, trolejbusy) jest za darmo (dziękujemy GZM i ZTM!).
W przypadku kontroli musisz okazać email z QR kodem i kod przejazdowy, który otrzymasz na kilka dni przed kongresem. Wszystkie te dokumenty możesz pokazać na telefonie (eko – nie drukujemy!).
Większość paneli, warsztatów odbywa się po polsku. Dwa wykłady będą po angielsku – zapewnimy na miejscu słuchawki z tłumaczeniem. Prosimy jednak o zaznaczenie w formularzu potrzebę takich słuchawek – pozwoli nam to dobrze zaplanować pracę.
Bardzo prosimy o umieszczenie takiej informacji w formularzu zapisu – skontaktujemy się z Tobą i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić Twoje potrzeby.
Tak! Wyślemy do Ciebie całą agendę. A dokładna rozpiskę na kilka dni przed kongresem.
Oczywiście – prosimy dać znać przy odbiorze identyfikatora.
Prosimy o informację emailową na adres: biuro@katowicegzm2029.eu – pozwoli nam to zaoferować komuś Twoje miejsce.
Super, że będziesz z nami. Napisz na biuro@katowicegzm2029.eu poradzimy Ci w sprawie Twojego pobytu w Sosnowcu.
Tak! Dzięki sosnowieckim instytucjom kultury (którym bardzo jesteśmy wdzięczni) zaoferujemy kilka wydarzeń towarzyszących. Ich plan pojawi się wkrótce na stronie, a jeśli się zapiszesz na kongres – wyślemy rozpiskę również na Twój email.
Tak – po kongresie zapraszamy do pubu Księgarnia (Małachowskiego 24) na zakulisowe rozmowy!
Nie – podczas kongresu zapewniamy serwis kawowy. W planie kongresu jest miejsce na przerwę obiadową, w informacjach na kilka dni przed kongresem polecimy Ci gastronomię w pobliżu.
Sosnowiec i Katowice a także gminy wchodzące w skład Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii startują w konkursie o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na www.katowicegzm2029.eu
Z chęcią pomożemy i rozwiejemy Twoje wątpliwości! Napisz na biuro@katowicegzm2029.eu
Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję